December 20, 2014

2014 metų Kalėdų konkursas

Taigi taigi... Iki Kalėdų liko visai nedaug! Visos dekoracijos jau paruoštos, o sausainiai iškepti! Ar ne?
Tada pasirodom!!!

Grįžtu prie mano širdžiai artimiausios Kalėdų konkurso temos - imbierinių dekoruotų sausainių ir namelių.

Taigi, dar kartą kartoju tradicinį klausimą: ruošiesi Kalėdoms ir mėgsti kepti imbierinius ar paprastus dekoruotus sausainius!? Mėgsti su vaikais ar draugais lipdyti imbierinius namukus!? Tada neslėpk!

Sudalyvauk šiame konkurse!

2014 metų Kalėdų konkurso pagrindinis prizas - didelis lauktuvių iš Italijos rinkinys (šokoladas, sausainiai, kiti tipiški itališki produktai)!!! 

Prizas tikrai bus vertas dėmesio!!! Greitu metu stengsiuosi sudėlioti rinkinį taip, kad galėčiau nufotografuoti ir taip dar labiau paaštrinti norą dalyvauti, stengtis ir, žinoma, NUGALĖTI!!!

Paprastų dekoruotų sausainių receptą galite rasti čia.

Imbierinių sausainių receptą galite rasti čia.

Imbierinis namukas gali būti pagamintas net iš pirktų sausainių, nes vien jam sulipinti (nekepant sausainių) reikia sizifiškų pastangų. Kaip klijus reikia naudoti degintą cukrų.
Kitus naudingus patarimus, idėjas ir receptus galite rasti praeitų metų konkursų nuotraukose:


KONKURSO TAISYKLĖS:

Taigi, nufotografuok savo darbą/-us (ne mažiau 3 nuotraukos) ir atsiųsk man el. paštu: isbandytireceptai@gmail.com

SVARBU: Nevok ir nekopijuok nuotraukų iš kitų internetinių svetainių, nes nuotraukų kilmė bus tikrinama!!! Įtartinos kilmės nuotraukos konkurse nedalyvaus!

Visas konkurse dalyvaujančias nuotraukas talpinsiu veidaknygės fanų puslapyje, kataloge 2014 m. Kalėdų konkursas.

2014 metų Kalėdų konkursas

Šį kartą laimingąją nuotrauką išrinksiu aš. Taip pat atsižvelgsiu į Jūsų balsus, vertinsiu kūrybingumą, išradingumą, pateikimą, estetiką. Stenkitės ne tik gražiai iškepti ir dekoruoti, bet ir nufotografuoti.

Maža rekomendacija:
pagrindinio darbo nuotrauką stenkitės fotografuoti dienos šviesoje, o ne vakare prie dirbtinės šviesos, taip ji bus daug gražesnė.

Pernai metais nugalėjo įspūdingo grožio Ingridos darbas, kuris be daugybės ovacijų sulaukė ir nemažai polemikos. Kalbėkite ką norite, bet iki šiol, gražesnio darbo aš dar nebuvau mačiusi. Dėmesio, Ingrida, nėra šios srities profesionalė! Ji tiesiog kūrybinga mama, kuri mano konkursuose dalyvavo keletą metų iš eilės (ankstesniais metais nieko nelaimėjo, nes jos darbai nebuvo įspūdingesni už kitus). 
Taigi, drąsiau drambly (!), jei turi lakią vaizduotę, mėgsti detales ir turi šiek tiek laisvo laiko, šis konkursas yra skirtas būtent TAU!!! Sėkmės!

Konkursas baigiasi 2014 m. gruodžio 29 d.

Nuotraukas į konkursą priimu iki 2014 m. gruodžio 24 d. 24.00 val.. Vėliau atsiųstos nuotraukos konkurse nebedalyvaus. Nuo 24 d. iki 29 d. galėsite TIK balsuoti už jau konkurse dalyvaujančias nuotraukas!

No comments:

 
Copyright 2009-2012 Išbandyti receptai. Powered by Blogger