June 17, 2014

Apie peliuko ausytes ir šį bei tą gundančio ir saldaus. Ledinukai "Uola".

Kas domisi mano kūryba, tikriausiai jau pastebėjo, kad pavasarį pristačiau naują Renata Poccia kolekciją nuotakoms "Žydėjimas".

Kolekcijos fotosesiją įgyvendinau su Italijos mados vilkais, todėl esu labai patenkinta galutiniu rezultatu. Detalią kolekcijos fotosesiją galite peržūrėti štai čia

Kai kas ją įvardino kaip netradicinę, kiti, kad ji moka pasibelsti į jaunosios širdį, treti, kad ji skirta žaismingai išsiskirti nebijančiai romantikei... Yra ir kritiškų nuomonių, kurie ją įvardija kaip nesąmoningą ir tik karnavalui tinkančią (šypt)... Natūralu, kad yra visokių nuomonių...Ir kiekvienoje jų slypi dalelė tiesos (šypt).
Kodėl?

Nes kolekcijoje tikrai rasite:
  1. Kai ką netradicinio, kaip roko stiliaus nuotakos įvaizdį,
  2. Kaip ir kai ką tradicinio: prabangius papuošalus iš sidabro, kristalų ir perlų,
  3. Kai ką lengvo ir gaivaus: trumpa pūsta suknele pasipuošusios romantikės su raudonais bateliais įvaizdį
  4. Kai ką žaismingo: ironišką mergvakario ar nuotakos buduaro aksesuarą - peliuko ausytes
  5. Kai ką nesąmoningo, nes galvoju, kad daugelis tiesiog nedrįsta pažvelgti kitu kampu (be to, tikiu, kad jie tiesiog neperžiūrėjo visų mano darbų), 
  6. Kai ką tinkančio karnavalui, nes, be abejo, kad mano kurtos kaukės jiems (ar net retro stiliaus vakarėliams) puikiai tinka (tokia ir buvo mano idėja)...

Komentarai tegu lieka komentarais... Savo kolekcija norėjau pabrėžti, kad kartais gyvenimas gali būti linksmas... Kitoks... Na, žinote, kai myli, viskas atrodo kitaip...

Gražiau, įdomiau, linksmiau, tarsi žiūrėtume pro rožinius akinius... 

Jei atidžiau atkreiptumėte dėmesį, aš nerekomenduoju bažnytinės ceremonijos metu eiti pasipuošus kauke ar peliuko ausytėmis (šypt). Per ceremoniją puoškitės tradiciškai.

Linksmus ir išskirtinus aksesuarus aš skiriu linksmajai daliai - fotosesijai. Bus tik įdomiau jei prie klasikinio įvaizdžio vestuvinių nuotraukų įmaišysite keletą linksmų, su vienetiniais, tik jums skirtais aksesuarais.

Pavyzdžiui, pirmo plano nuotraukose tiesiog idealiai atrodys masyvus gėlių vainikas, kurį galėsite priderinti prie savo vestuvių puokštės. O vakare, kai užsidėsite kaukę, trumpam pavirsite paslaptinga dama iš Venecijos...

Po daugelio metų, kai kartu su savo vaikais vartysite savo vestuvinių nuotraukų albumą, bus malonu ir gera prisiminti ir pakomentuoti visas šias smulkmenas.

Linksmi aksesuarai gali tapti puikia atrakcija svečiams. Su jais nusifotografavę svečiai tikrai dar ilgai prisimins jūsų šventę.

Be to, jaunoji, norėdama nustebinti savo būsimą vyrą, vestuvių vakarą (ar net ryte), gali jam įteikti intymios savo buduaro fotosesijos nuotraukas (apie tokio tipo fotosesiją labai gražiai rašė vasaros "Misija vestuvės" numeryje, 68-87 p.).

Kad jau prakalbome apie buduarą, o tuo pačiu užsiminėme apie peliuko ausytes, štai Jums kai kas intriguojančio, gundančio ir saldaus.

Renata Poccia kolekcijos "Žydėjimas" fotosesijos nuotrauka. Aksesuarai: www.renatapoccia.com. Stilistė: Manuela Mezzetti. Nuotrauka: Alessio Migliardi. Makiažas ir šukuosena: Silvia Sadecka. Modelis: Ilona.
Mouse Ears Boudoir Photo Session+
 " Šiuo laiku buduaro fotografija mus nukelia į intymų ir gražų moters pasaulį. Nuotraukos gali būti jausmingos, viliojančios, intymios, švelnios ar audrinančios vaizduotę. Buduaro akcentai - intymi aplinka, seksuali apranga ir priderinti aksesuarai nuotraukose siekia parodyti moterį kaip pačią geidžiamiausią, gražiausią ir seksualiausią būtybę. "
 Citata iš nemokamo el. žurnalo "Misija vestuvės" vasara , 70 p.

Buduaro fotosesijos siužetas. Daugiau šios fotosesijos nuotraukų el. žurnale "Misija vestuvės" (68-87 p.). 
Peliuko ausytės ir keliaraištis: www.renatapoccia.com
Nuotraukos: www.mazistebuklai.lt.
Mickey Mouse Bouboir Photo SessionMickey Mouse Bouboir Photo SessionMickey Mouse Bouboir Photo SessionMickey Mouse Bouboir Photo Session
O šią gundančią fotosesiją vainikuoju ne mažiau gundančių ledinukų "Uola" (rock candy) receptu. Iš tiesų, tai tiesiog cukrus. Cukraus kristalai. Šie ledinukai yra ganėtinai populiarūs rytuose, kur juos naudoja arbatoms saldinti. O Šiaurės Amerikoje, juos dažnai deda į putojančio vyno taurę (per vestuves ar Kalėdas). Na žinote, kad gyvenimas tomis YPATINGOMIS dienomis būtų pats saldžiausias (šypt).

brooklynwinery9 Ledinukai "Uola" putojančio vyno taurėse. Nuotrauka iš Michelle Edgemont (Brooklyn Winery Wedding Shoot) 
Rock Candy 


Ledinukai "Uola" (rock candy) 


Porcijos: 1-2 ledinukai
Kalorijos: 392 kcal/ 100 g
Trukmė: 1-2 mėnesiai (priklausomai nuo to ant kokios bazės auginate, pvz. ant medinių pagaliukų cukraus kristalai auga pakankamai lėtai)
Ingredientai:
1 stikl. vandens,
3 stikl. cukraus,
šiek tiek maistinių dažų (nebūtinai, arba dalį vandens galite pakeisti vaisių sultimis), 
1 šaukštelis vanilės ar kito ekstrakto pagal skonį.


Į puodą supilkite vandenį ir cukrų. Maišykite ir kaitinkite ant vidutinio kaitrumo ugnies, kol cukrus visiškai ištips. Palaukite, kol užvirs, o tada skubiai nuimkite nuo ugnies.

Suberkite/ supilkite dažus* (jei naudojate) ir ekstraktą (rinkitės tokį, kokio skonio ledinukus norėtumėte gauti).

Linksmoji dalis yra cukraus kristalų auginimas. Tai puikiai iliustruoja nuotrauka žemiau. Žinoma, tam reikia medinio pagaliuko, dar reikia nedidelio indelio** ir drabužių segtuko.

Medinį pagaliuką perkiškite pro drabužių segtuko skylutę. Cukraus tirpalą supilkite į indelį ir į jį įmerkite pagaliuką taip, kad kabėtų vertikaliai ir nesiektų nei dugno, nei kraštų.

O tada belieka laukti. Auginkite tol, kol ant pagaliuko užaugs norimo dydžio kristalas. Pravartu stiklainiukus pridengti plėvele, ar popieriaus skiaute, kad nepridulkėtų.

Kartas nuo karto patikrinkite, kad ledinukai neįaugtų į patį stiklainį (nes kristalai auga ne tik ant pagaliuko, bet ir stiklainio kraštų). Jei matote, kad kristalai nuo stiklainio kraštų grėsmingai artinasi prie pačio ledinuko, pagaliuką atsargiai išimkite (jei susidaro labai kietas paviršius, pasinaudokite šakute), likusį skystį perpilkite į švarų indelį, o patį ledinuką vėl įmerkite. Jei reikia pasigaminkite daugiau tokios pat spalvos tirpalo.
Beje, ant grublėto paviršiaus kristalai kimba greičiau, todėl pagaliuko dalį ant kurios auginsite kristalus galite šiek tiek įpjauti peiliu ar įkirpti žirklėmis.
Sėkmės! Ir kantrybės (šypt)!


* Rekomenduotina prisiminti tikslų dažų (jei naudojate) kiekį. Taip, jei vėliau pastebėsite, kad iki norimo dydžio kristalo jums trūksta cukraus tirpalo, galėsite vėl pasigaminti tokią pat spalvą.


** Išbandžiau tiek stiklinius, tiek plastikinius (pvz. nuo majonezo) indelius ir pastebėjau, kad plastikiniai indeliai šiam reikalui tinka labiau. Kodėl? Nes cukrus kristalizuojasi ir limpa ant visų paviršių. T.y. ne tik ant jūsų pagaliuko. Kristalai pradeda augti ir ant indelio vidinių sienelių, kas nėra gerai. Jei keletą dienų nepastebėsite, jūsų ledinukas gali tiesiog įaugti ir taip įstrigti stiklainio viduje, kad jo nebegalėsite išimti (ne veltui ledinukai vadinami "Uola"). Tuo tarpu ant plastiko cukraus kristalai auga lėčiau nei ant stiklo. Todėl plastikinių indelių nereikia taip dažnai (lyginant su stikliniais) keisti švariais.

.

Grįžti į pradinį puslapį/Return to the main page/Ritorna alla pagina principale

1 comment:

Unknown said...

Labai grazu :-)

 
Copyright 2009-2012 Išbandyti receptai. Powered by Blogger